• 41 274 80 53
  • Pn - Pt 6:30 - 14:30
  • 993 - pogotowie
  • 24h/7

O firmie

Przedmiot działalności

Głównym polem działania Zakładu Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. w Starachowicach w zakresie energii cieplnej jest produkcja, przesył i dystrybucja ciepła sieciowego. Jest to inwestycja, która gwarantuje liczne korzyści finansowe dla swoich odbiorców. Największymi klientami są instytucje, zakłady, organizacje oraz odbiorcy indywidualni.

Podstawową działalnością Spółki jest wytwarzanie, przesyłanie i dystrybucja ciepła na podstawie koncesji wydanych przez Urząd Regulacji Energetyki. ZEC gwarantuje stabilność cen. Ponadto oferowane ciepło jest bezpieczne i gwarantuje komfort użytkowania. Odbiorca nie musi się martwić o zapasy opału, transport czy jego przechowywanie. Pomieszczenia są stale ciepłe z możliwością regulacji temperatury, a ciepła woda dostarczana jest do użytkowników poprzez instalację wewnętrzną bezpośrednio do łazienki i kuchni. Ciepło sieciowe to również dbałość o środowisko. Jego wytwarzanie i przesył odbywają się przy zastosowaniu nowoczesnych proekologicznych technologii.

Działalność dodatkowa

Wychodząc naprzeciw klientom Zakład Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. w Starachowicach oferuje szereg usług z zakresu projektowania, doradztwa i eksploatacji urządzeń między innymi takich jak:

  1. usuwanie  awarii
  2. naprawa węzłów cieplnych
  3. doradztwo i projektowanie techniczno-inżynieryjne na terenie całego kraju
  4. projektowanie instalacji sanitarnych i ciepłowniczych
  5. produkcja węzłów cieplnych
  6. sprzedaż węgla i miału opałowego